Wszystkie artykuły

Czy kod promocyjny do Fortuna jest obowiązkowy?
Czy kod promocyjny do Fortuna jest obowiązkowy?

W chwili obecnej mało który gracz decyduje się na rejestrację u bukmachera bez kodu premiowego. Wyjątku nie stanowią także typerzy, którzy zdecydowali się na założenie darmowego konta gracza w Fortunie. Ale czy zawsze trzeba podawać kod afiliacyjny w czasie uzupełniania formularza rejestracyjnego u najstarszego operatora zakładów wzajemnych w naszym kraju?

Costa Brava w last minute - które hotele są najbardziej przeceniane?
Costa Brava w last minute - które hotele są najba…

Costa Brava, nazywane niekiedy "dzikim wybrzeżem", to region północno-wschodniego wybrzeża Hiszpanii, od Blanes aż po granicę z Francją. Jest to bardzo popularna pod względem turystycznym część Hiszpanii, słynąca m.in. z malowniczych zatoczek, złocistych plaż oraz dość dzikich, surowych krajobrazów. A do jakich konkretnie hoteli na Costa Brava warto się udać? W których z nich przeceny last minute są największe? Sprawdzamy!

Ekologia a efektywność energetyczna: czy zawsze idą w parze?
Ekologia a efektywność energetyczna: czy zawsze i…

W miarę jak rośnie nasza świadomość ekologiczna, coraz większą uwagę zaczynamy przywiązywać do efektywności energetycznej budynków. Pytanie brzmi: Czy dbałość o środowisko naturalne i dążenie do wydajniejszego zużycia energii zawsze idą w parze? W tym artykule przyjrzymy się temu zagadnieniu i zastanowimy się, jak ekologia wpływa na efektywność energetyczną, a także jak profesjonalne świadectwo energetyczne może pomóc w tej kwestii.

Walentynki w Słupsku 2023
Walentynki w Słupsku 2023

Święto zakochanych lada moment! Nie masz pomysłu na to, jak spędzić Walentynki? Sprawdź nasz artykuł, gdzie podajemy kilka pomysłów na lokalne świętowanie, czyli opcje walentynkowe w Słupsku.